Przedmiotów w koszyku: 0 

Galvanina 

Naturalna woda mineralna Galvanina została wzbogacona sokami owocowymi z ekologicznych upraw według tradycyjnych receptur - tak powstały certyfikowane bio, przepyszne napoje linii Galvanina Century.

Piękne początki

Pochodząca z Włoch, bogata w naturalne minerały woda stanowi narodową  dumę. Historia źródła wody z którego do dzisiaj wydobywana jest jedna z najlepszych wód mineralnych włoch, sięga antycznych lat 226 pne. Sama marka Galvanina powstała w 1846 roku kiedy to zostały butelkowane pierwsze partie wody mineralnej. Z czasem woda mineralna została wzbogacona wg tradycyjnych receptur o ekologicznie uprawiane Sycylijskie cytrusy i inne lokalne, naturalne aromaty. Możesz rozkoszować się smakiem Italii w każdym łyku – od bogatych w minerały Apenin, które naturalnie filtrują i musują naszą źródlaną wodę, po tradycyjne, sycylijskie sady, z których pochodzą dojrzewające na słońcu, starannie dobierane organiczne owoce.
 
Sukces zawdzięczamy znajomości tajników włoskiego rzemiosła, zamiłowaniu do najlepszych składników i zaangażowaniu w wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Dzięki przekazywanym z pokolenia na pokolenie rodzinnym recepturom posiadamy - jako czwarta generacja rodziny Mini - niezbędną wiedzę i doświadczenie, by kontynuować produkcję znanej na całym świecie wody źródlanej i organicznych napojów owocowych. 
 
100 lat czystego, włoskiego smaku.
 

W ofercie

napoje organiczne:

Organiczna herbata FREDDO (Ice Tea), czyli spotkanie egzotycznego Orientu z tradycją Włoch. Historia, pasja, doświadczenie i innowacja w 4 nowych, organicznych herbatach mrożonych powstałych z naparów Darjeeling, Chun Mee, Yin Zhen, naturalnej wody mineralnej, cukru trzcinowego i włoskich owoców.
 
Do odkrycia 4 smaków:
 
 • Biała herbata z naturalnymi aromatami Guavy i kwiatów lotosu,
 • Zielona herbata,
 • Herbata z brzoskwinią 
 • Herbata z cystryną
owoce bio ręcznie zbierane z włoskich sadów.
 
Organiczne napoje owoce Organic Fru.it, maksymalna ekspresja włoskiego smaku i tradycji. Historia, pasja, doświadczenie i innowacja w 7 nowych, organicznych napojach bezalkoholowych:
 
 • Pomarańcza z Sycylii,
 • Czerwona pomarańcza z wzgórz Etny (Sycylia),
 • Mandarynka (Sycylia),
 • Grejpfrut (Sycylia)
 • Lemoniada - cytryna (Sycylia i Kalabria),
 • Granat,
 • Mandarynka i figa,
 
powstałych ze śródziemnomorskich, aromatycznych owoców. Ręcznie zbierane, dojrzałe owoce, trzcina cukrowa i naturalnie gazowana woda mineralna tworzą napoje o niepowtarzalnym smaku, owoce bio ręcznie zbierane z włoskich sadów.
 
 
Organiczna Cola, połączenie pasji, doświadczenia, innowacji i jakości. Naturalne aromaty, cukier trzcinowy, cukier karmelizowany i naturalnie gazowana woda mineralna tworzą napoje o niepowtarzalnym smaku. 
 
Organiczna linia włoskie aperitif- linia napoi bezalkoholowych serwowanych przed, lub po posiłku a także  zamiast kawy, o silnym ziołowym aromacie, serwowane silnie schłodzone, 3 smaki:
 
Chinotto (włoska pomarańcza chinotto)
Ginger (z imbirem),
Cedrata (z cedrem- cytrus pochodzący z Kalabrii).
 
Wszystkie napoje Galvanina Century są certyfikowane ekologiczne i nie zawierają:
 • Sztucznych barwników i aromatów
 • Konserwantów
 
Napoje Galvanina Century powstałe ze słynnej, włoskiej wody mineralnej Galvanina z dwutlenkiem węgla naturalnego pochodzenia
 
Napoje Galvanina są wolne od wszelkich sztucznych dodatków. Nawet tłoczone, szklane butelki zostały zaprojektowane tak, by chroniły wyjątkowe właściwości i jakość znajdujących się w środku składników.